Nors prireikė daug daugiau laiko, kad moterys pasiektų tokį patį visų laikų geriausių golfo žaidėjų moterų pripažinimo ir atlygio lygį, šiandien jos sudaro didelę dalį mėgėjų ir profesionalių golfo žaidėjų visame pasaulyje. Moterims būtų įdomu paskaityti apie geriausios smulkios moteriškos golfo lazdos.

3. Mickey Wright
  4. Babe Zaharias
  5. Kathy Whitworth

Kodėl Annika Sörenstam yra viena geriausių visų laikų golfo žaidėjų moterų?

Annika Sörenstam laikoma viena geriausių golfo žaidėjų moterų dėl daugybės pasiekimų, įskaitant 10 pergalių pagrindiniuose čempionatuose, 72 pergales LPGA ture ir dominavimą 2000-ųjų pradžioje.

Kodėl Patty Berg laikoma viena geriausių golfo žaidėjų moterų?

Patty Berg buvo moterų profesionalaus golfo pradininkė ir viena iš LPGA steigėjų. Ji laimėjo 15 didžiųjų čempionatų ir 60 LPGA turo titulų, tapdama viena pirmųjų šio sporto žvaigždžių.

Kuo Mickey Wright išsiskiria kaip viena geriausių golfo žaidėjų moterų?

Mickey Wright yra pripažinta dėl savo išskirtinių šuolių ir technikos. Ji laimėjo 13 didžiųjų čempionatų ir 82 "LPGA Tour" titulus, todėl yra viena sėkmingiausių savo laikmečio golfo žaidėjų.

Kas lemia, kad Babe Zaharias yra viena geriausių golfo žaidėjų moterų istorijoje?

Babe Zahariasas buvo universalus sportininkas, puikiai sportavęs įvairiose sporto šakose, įskaitant golfą. Ji laimėjo 10 didžiųjų čempionatų ir 41 LPGA turo titulą, taip parodydama savo nepaprastus įgūdžius ir universalumą.

Vis daugiau talentingų golfo sportininkių kyla į viršų tarptautiniuose turnyruose, kovodamos dėl aukščiausių pozicijų ir piniginių prizų. Keletas golfo žaidėjų moterų įgijo kultinį statusą ir šlovę dėl savo didžiulių įgūdžių, novatoriškumo ir dominavimo šiame sporte aukščiausiu lygiu.

Daugelis garsių golfo žaidėjų moterų yra įtakingi pavyzdžiai naujajai kartai, įkvepiantys jaunas sportininkes visame pasaulyje siekti aistros šiam žaidimui. Geriausių visų laikų moterų golfo žaidėjų talentas, ryžtas ir pasiekimai neabejotinai padėjo suformuoti dabartinę profesionalaus moterų golfo sceną ir nutiesė kelią didesnėms galimybėms golfo žaidėjoms ateityje.

Kas yra geriausios visų laikų golfo žaidėjos?

geriausios visų laikų golfo žaidėjos

Būti pripažinta viena geriausių visų laikų golfo žaidėjų moterų yra reta garbė, suteikiama tik keletui išrinktųjų, kurie perrašė rekordų knygas ir padarė perversmą žaidime. Šiame sąraše esančios pionierės savo meistriškumu ir neprilygstama sėkme užkėlė neįtikėtinai aukštą kartelę ateities kartoms.

Mickey Wright

Daugelio laikoma geriausia visų laikų tenisininke, Wright laimėjo 82 LPGA turo titulus, įskaitant 13 didžiųjų čempionatų tais laikais, kai konkurencija buvo kur kas mažesnė. Jos grynas kamuoliuko smūgis ir sklandus smūgis atlaikė laiko išbandymą. Per savo geriausius metus, 1958-1966 m., Wright laimėjo visus 13 didžiųjų turnyrų ir pasiekė rekordą kaip jauniausia golfo žaidėja, pasiekusi 30 pergalių LPGA Tour turnyre.

Annika Sorenstam

Daugiau nei dešimtmetį dominavo LPGA ture, iškovojo 72 LPGA titulus ir 10 pagrindinių čempionatų. Tarptautinė žvaigždė, savo sėkme ir profesionalumu išpopuliarinusi moterų žaidimą. Sorenstam 8 kartus laimėjo Metų žaidėjos apdovanojimus ir rekordinį 6 kartus laimėjo Vare trofėjų už mažiausią įskaitinių taškų vidurkį. Ji tapo pirmąja moterimi per beveik 60 metų, dalyvavusia PGA Tour turnyre, kai 2003 m. žaidė Colonial Invitational turnyre.

Patty Berg

Tikra moterų žaidimo pradininkė Berg buvo neatsiejama LPGA turo įkūrimo 1950 m. dalis. Per savo karjerą Šlovės muziejuje ji laimėjo 15 LPGA pagrindinių titulų. Be to, 1938-1940 m. Berg tris kartus laimėjo JAV moterų mėgėjų turnyrą, taip įtvirtindama savo, kaip vienos geriausių visų laikų mėgėjų, reputaciją.

geriausiai apmokamos garsios golfo žaidėjos

Babe Didrikson Zaharias

Jis ne tik puikiai žaidė golfą, bet ir buvo vienas geriausių visų laikų sportininkų, 1932 m. olimpinėse žaidynėse iškovojęs du aukso medalius lengvosios atletikos rungtyje. Zaharias laimėjo 10 pagrindinių golfo titulų ir tapo įkvėpimu sportininkėms. Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje ji dominavo LPGA ture, 1946 ir 1947 m. laimėjo 11 turnyrų, įskaitant visus keturis pagrindinius titulus 1946 m.

Kathy Whitworth

Neabejotina daugiausiai turnyrų per visą LPGA istoriją laimėjusi tenisininkė, iškovojusi 88 titulus, įskaitant 6 "majors" turnyrus. Whitworth garsėjo savo pastovumu ir ilgaamžiškumu, daugiau nei du dešimtmečius būdama turo lydere. A. Whitworth užėmė pirmąją vietą LPGA pinigų sąraše rekordinius 8 metus iš eilės. Ji 8 kartus pirmavo pagal taškų vidurkį.

Geriausiai apmokamos golfo žaidėjos

Pastaraisiais metais, kai LPGA turas tapo populiaresnis ir pelningesnis, golfo žaidėjų moterų atlyginimai didėjo. Vidutinis moterų golfo žaidėjų atlyginimas LPGA ture yra apie $155 000. Tačiau geriausios žaidėjos gali uždirbti gerokai daugiau. Štai geriausiai apmokamos golfo žaidėjos:

Annika Sorenstam ($22,583,693)

Viena iš geriausiai apmokamų golfo žaidėjų moterų yra Annika Sorenstam, kuri laikoma geriausia visų laikų golfo žaidėja. Nuo debiutinio sezono 1994 m. iki pasitraukimo 2008 m. A. Sorenstam dominavo LPGA ture, laimėdama daugiau kaip 70 turnyrų, įskaitant 10 didžiųjų turnyrų.

geriausios visų laikų moterų golfo žaidėjos

Ji net 6 kartus laimėjo Metų žaidėjos apdovanojimą. Be to, jai teko garbė tapti pirmąja golfo žaidėja moterimi, žaidusia PGA Tour varžybose nuo 1945 m. Baigusi žaidėjos karjerą, Sorenstam sukūrė sėkmingą verslą kaip verslininkė ir golfo ambasadorė.

Karrie Webb ($20,293,617)

Karrie Webb yra viena iš daugiausiai pasiekusių golfo žaidėjų LPGA istorijoje. Ji įžengė į sceną dešimtojo dešimtmečio pabaigoje. O 2000-ųjų pradžioje daugiau nei 100 savaičių užėmė pirmąją vietą reitinge. K. Webb laimėjo daugiau kaip 70 LPGA turo titulų, įskaitant 7 didžiuosius turnyrus ir 3 Metų žaidėjos apdovanojimus.

Šiandien ji tebėra jaunųjų golfo žaidėjų globėja ir įkvėpėja. Webb gimė Brisbane, Australijoje, o profesionale tapo 1994 m. Ji žinoma dėl savo tikslumo nuo trišakio ir puikaus žaidimo geležimi.

Cristie Kerr ($20,173, 451)

Cristie Kerr garsėja dideliu konkurencingumu ir psichologiniu tvirtumu. Nors ji yra laimėjusi tik 2 pagrindinius čempionatus, Kerr yra iškovojusi 52 LPGA turo titulus ir užima 6 vietą visų laikų reitinge. Dėl savo nepalaužiamumo ir niekada nepasiduodančio požiūrio ji tapo pavyzdžiu jauniems golfo žaidėjams.

moterys moterys golfo žaidėjos

Kerr gimė Majamyje, Floridoje, o profesionalo karjerą pradėjo 1999 m. Ji yra viena ilgiausiai smūgiuojančių žaidėjų LPGA ture. Ir jau daugiau nei dešimtmetį patenka į geriausių pasaulio tenisininkių dešimtuką.

Inbee Park ($18,262,344)

Inbee Park yra dominuojanti LPGA turo jėga, laimėjusi 7 pagrindinius čempionatus. Jos smūgis grakštus, elegantiškas ir vienas ilgiausių smūgių ture. Park yra populiari ir įkvepianti figūra golfo žaidėjoms visame pasaulyje. Park gimė Seule, Korėjoje, o profesionale tapo 2008 m.

Ji žinoma dėl savo didžiulio ilgio nuo trišakio, tikslaus žaidimo geležimi ir ramaus elgesio. Ji yra laimėjusi 7 pagrindinius čempionatus, tarp jų - 2 atviruosius JAV čempionatus ir 2 moterų PGA čempionatus.

Lydia Ko ($16,797,278)

Lydia Ko tapo jauniausia žaidėja, laimėjusia LPGA Tour turnyrą, būdama 15 metų. Ji greitai pakilo pasaulio reitinguose ir būdama 17 metų tapo pirmąja golfo žaidėja pasaulyje. Nors jos karjera dar jauna, L. Ko jau tapo pavyzdžiu daugeliui pradedančiųjų golfo žaidėjų.

Lydia Ko

Ko gimė Seule, Pietų Korėjoje, bet būdamas penkerių metų persikėlė į Naująją Zelandiją. Ji tapo profesionale 2012 m. ir yra žinoma dėl savo meistriškumo žaidžiant trumpąjį žaidimą, mirtino tikslumo ir pozityvaus mąstymo.

Išvada

Moterų golfo pasaulyje išryškėjo išskirtinis talentas, o kelios garsios žaidėjos pasiekė puikių laimėjimų. Tokios golfo žaidėjos kaip Mickey Wright, Annika Sorenstam, Patty Berg, Babe Didrikson Zaharias ir Kathy Whitworth paliko neišdildomą pėdsaką šiame sporte savo meistriškumu, novatoriškumu ir dominavimu.

Šios pionierės įkvėpė ištisas kartas golfo žaidėjų moterų ir nutiesė kelią didesniam pripažinimui ir kompensacijoms.

Kalbant apie pajamas, golfo žaidėjai, pvz. Annika Sorenstam, Karrie Webb, Cristie Kerr, Inbee Park ir Lydia Ko pasiekė puikių rezultatų, uždirbo dideles karjeros pajamas ir laimėjo kelis pagrindinius čempionatus. Jų sėkmė padėjo suformuoti dabartinį profesionalaus moterų golfo kraštovaizdį ir toliau įkvepia pradedančias sportininkes visame pasaulyje.